Hale stalowe i ich zastosowanie w biznesie

Hale stalowe są to obiekty przemysłowe o stalowej konstrukcji i pokryciu dachu oraz ścian zazwyczaj płytami warstwowymi lub blachą trapezową. Mogą mieć różne rozmiary, różną liczbę naw i pomieszczeń wewnątrz hali, różny wygląd pod względem kolorystyki, różne wyposażenie, a co za tym wszystkim idzie różne zastosowanie.

CHARAKTERYSTYKA HALI STALOWEJ

Hale stalowe to często wybierane rozwiązania w obszarze inwestycji w obiekty przemysłowe. Cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na swoją elastyczność, uniwersalność, szybki czas budowy i optymalną cenę. Więcej informacji na temat hal stalowych można znaleźć na stronie producenta www.stick-hale.pl

Obiekty te oparte są na rozwiązaniach systemowych i są dostosowywane do indywidualnych potrzeb inwestora. Charakteryzują się solidną stalową konstrukcją nośną, zabezpieczoną przed korozją, dzięki czemu hala może być eksploatowana przez długie lata o każdej porze roku. Pokrycie ścian i dachu wykonywane jest zazwyczaj z płyt warstwowych styropianowych, poliuretanowych i z wełny szklanej lub z blachy trapezowej. Pierwsza opcja pozwala zwiększyć właściwości termoizolacyjne hali, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać odpowiednią temperaturę i poziom wilgotności wewnątrz obiektu. To ważny aspekt, jeżeli w hali przechowujemy produkty o specyficznych wymaganiach przechowywania. Dużą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość rozbudowy hali w późniejszym czasie. Przy wszystkich zaletach hal stalowych warto dodać, że koszty budowy są niższe niż w przypadku hal murowanych, a czas realizacji o wiele krótszy.

PRODUCENT HAL STALOWYCH – STICK HALE

Budowę hali stalowej warto przeprowadzić z zaufanym partnerem a zarazem doświadczonym producentem. Firma Stick Hale z Wielkopolski może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i ogromną liczbą hal wykonanych dla swoich Klientów na terenie całej Polski, a także poza nią. Stick Hale to producent hal wyróżniający się certyfikatami poświadczającymi zgodność z najważniejszymi normami obowiązującymi w branży. Oferuje kompleksowa obsługę całej inwestycji a także generalne wykonawstwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową hali stalowej o dowolnym zastosowaniu, zachęcamy do wypełnienia formularza na stronie www.stick-hale.pl/oferta/hale-stalowe/wycena-hali-stalowej/, na podstawie którego otrzymają Państwo darmową wycenę.

ZASTOSOWANIE HAL STALOWYCH

Hale są dostosowywane do wymagań i potrzeb inwestora, dzięki czemu są powszechnie używane prawie w każdej branży. Doskonale sprawdzają się jako hale magazynowe, logistyczne, produkcyjne montażowe, warsztatowe itp. w branżach produkcyjnych i handlowych. Wykorzystywane są również bardzo często w rolnictwo, jako hale do magazynowania plonów, do przechowywania sprzętu, a nawet jako chlewnie, obory i kurniki. Kolejnym zastosowaniem hal stalowych są obiekty sportowe tj. korty tenisowe, ujeżdżalnie i inne hale sportowe. To najczęściej spotykane zastosowanie obiektów stalowych, ale tak naprawę sprawdzą się też jako pawilony handlowe i inne mniejsze obiekty o różnorodnym zastosowaniu.

Poprzedni artykułCzym zajmuje się agencja mody?
Następny artykułManager Allegro – jak poradzić sobie w sprzedaży internetowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj